pingepeavalud 11.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 23 aastane üliõpilana, juba mitu aastat kannatan tugevate pea- ja kaelasoonte valu all. Olen konsulteerinud perearsti ja neuroloogiga, raviks olen kasutanud Clotami,ibroprofeni, pipraplaastreid,erinevaid salve jne.Peavalud on umbes nädalalase intervalliga. Mind huvitab kas kas nõelravist oleks kasu ja kui on siis kui mitu protseduuri oleks soovitav teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nõelravi kasutegur on ca.50 %.
Pingepeavalu on ravitav. Tulge konsultatsioonile Neurodiagnostika keskusesse.

Dr. Ain Pajos