Peavalud, käte värisemine 10.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu pojal (18 ) on pikka aega väga tugevad peavalud, valuvaigistid ei aita. Lisaks avastas perearst, et käed värisevad. Peavalusid on uuritud ja arvatud, et ilmselt pingepeavalud. Samas on otsmikukoopast avastatud osteoom. Kas see võib ka valusid teha? Millest aga kätevärin, kas seda oleks vaja lasta uurida? Kui, siis kus? Ees on mandliop. Kas mandlid võiksid olla kõige selle taga?
Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mandlid käevärinat ei põhjusta, pigem on tegu päriliku soodumusega. Kui värin segab, tuleks tulla konsultatsioonile. Ravi on olemas.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591