Pearinglus pärast peatraumat 15.04.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Umbes 5 päeva tagasi sain löögi lagipähe. Valu oli mõõdukas ja möödus suht kiiresti, kuid pärast lööki tekkis kerge iiveldus, peas imelik tunne ja uimasus. Jätkasin oma igapäevast elurütmi. EMO-sse pöörduma ei hakanud. Pähe hematoomi ei tekkinud, lihtsalt punetav ala, mis veidi valulik. Nüüd viimased paar päeva on justkui pearinglust ja peas ikka imelik tunne. tekib enam liikumisel, lamamisel kaebused üldiselt taanduvad. Iiveldust pole rohkem täheldanud. Vahest vähest peavalu, lisaks mõõdukas valu kaelas ja õlavöötmes. Kas peaksin siiski pöörduma eriarstile või EMO-sse, et teha kompuutertomograafia või oodata ja loota, et mingi aja jooksul kaebused taanduvad.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks siiski EMOs teha tomograafia ajust, ja kui ka seal on kõik korras, tuleks olla nädalajagu kodus puhkereziimil.

Dr. Ain Pajos