Tuimad jalatallad,raske hingamine,valgevereliblede näit 3,05 06.02.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba pikemat aega(paar kuud )on raske hingata,väsimus ,jõuetus,lihaspinged-valud,tihti ka liigesvalud ja tagatipuks ja vereproovi näit valgevereliblede % alla normi.Käinud südamearstil,perearstil,tehtud kopsupilt,seljapilt ,kuid ei midagi.Jalatallad on tuimad-vaevu tundlikud.Eriarsti ajad alles märtsi kuus.Äkki oskate diagnoosida või mõnda suunda näidata,kust alustada !

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaebused on väga üldised ja neist konkreetseid järeldusi teha ei saa. Ka vere valgeliblede vähene langus alla normi on üsna tavaline. Tuleks uuesti rääkida perearstiga, kes saab teha veel kilpnäärme ja reumauuringud , samuti maksanäitajad verest.

Dr. Ain Pajos