Surin jäsemetes, peauimasus, nõrkustunne 25.04.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on kätes ja jalgades surin,vahel on ka pea uimasus ja nõrkustunne,esineb ka -ehmatustunne- südames.
Käisin perearsti juures ja mul diagnoositi mandlite krooniline põletik, perearst kirjutas mulle ka südameaspiriini ja andis saatekirja kardioloogi juurde.
Selline seisund on umbes olnud 3-4 nädalat.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla ka ärevushäirega aga soovitan esmalt käia kardioloogi ja kurguarsti juures.

Dr. Ain Pajos