Valud peas vasakul pool 10.04.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Mure selles, et veebruari keskel hakkasid peavalud. Valud ei ole enamjaolt tugevad ja rohtu tarvitan harva, aga igapäevaelu ikka segavad. Sai ka perearsti juures käidud ja arst lasi kaela pildi teha. Tulemus, et lordoosi lamenemine kaelas ja suunas taastusravisse. Ravi pole veel saanud, kuna järjekorrad pikad. Nüüd siis teine mure seoses peaga lisaks esimesele. Umbes kuu aega on esinenud imelikud valutorked pea vasakul pool kõrvalestast 5-6cm üleval pool. Valu on ühe koha peal ja tekib täiesti järsku ning kaob samamoodi, mõned korrad on ka öösel juhtunud. Valu ei ole ühtlane, vaid selline kõikuv, kord nõrgem siis jälle vähe tugevam, aga õnneks mitte ülitugev. Valu kestab umbes kuni 5 min, vahel harvem ka kuni 15min ja sagedus ka erinev. Teinekord 2 päeva pole ja siis võib esineda paar korda päevas. Olen ka muidugi paras pabistaja ja kipun asju üle reageerima, aga need valutorked teevad tõesti murelikuks. Kõike paremat

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kaelanärvidest lähtuva valuga nii et kaelamassaz ja taastusravi võivad aidata. Kui valu hakkab segama tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos