Närvivalu jalas 09.04.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tuharasse lõi valu, mis kiirgas mööda paremat jalga alla säärde ja labajalga. Perearst ütles, et külmetusest tekkinud närvivalu. Raviks määrati Diclac 150 mg,10 päeva. Valud küll vähenesid pikkamööda, kuid endiselt valulik hüppeliigese piirkond ja labajalg tuim, aeg-ajalt sähvib ka tuhars. Seistes sääres tulitav tunne. Valu on kestnud 2,5 nädalat. Kas taastumine võtab veel aega? Hetkel mingeid ravimeid ei tarvita.
Millega ikkagi tegu on, mida peaks tegema ja kuhu peaks pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha rö. pildid lülisamba nimmeosast (suunab perearst) ja tulla neuroloogi konsultatsioonile. Tegemist on tõenäoliselt lülidevahelise ketta väljasopistusest tingitud närvikahjustusega.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos