Sumin, kohin peas 19.02.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kui minu ümber jääb kôik vaikseks, siis tunnen(kuulen) peas suminat, kohinat, nagu "elektriliini"pirinat. See on kogu aeg, ainult selle vahega, et igapäevases toimetuses ei pane seda tähele. Olen möötnud vererõhku, see on enam -vähem normis. Ise ei oska sellele mingit lahendust leida.
K.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks käia kõrvaarsti vastuvõtul, kes tavaliselt teeb ka kõrvauuringu - audiomeetria. Tegemist võib olla algava kuulmisnärvi kahjustusega.

Dr. Ain Pajos