Õlaliigese valu 18.11.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Vastus uuringust:
Vasak õlaliiges AP: liigespilud ei ole ahenenud, HG-liigeses luulisi muutusi ei tähelda. AC-liigeses subkondraalses resorbtsioonitsüste.

Detsembris vastuvõtt erialalarsti juurde ka, aga sooviks teada mingitki infot, et mis toimumas on. Keeruline tekst ning kumama jääb ainult sõna tsüst. Õlg teeb päris hullu valu. Mis lahendust võib oodata?

Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsida tuleks ortopeedilt.

Neuroloog Dr. A. Pajos