Peas suriseb 20.10.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Mul mureks, et peas hakkas paar kuud tagasi võdisema. Siis ei saanud uinuda või ärkasin öö jooksul iga tunni tagant. Keskendumisraskus. Peale AD võtmist võdin kadus, aga nüüd pulseerib peas. Nagu ritsikad siristavad. Rahuolekus on väga häiriv, eriti und oodates. Vererõhk on 114/81.
Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui votate mond antidepressanti, tuleks ilmselt ravimit vahetada. Kui ravi ei saa, tuleks kaaluda uut ravikuuri antidepressantidega.