Tarlovi tsüst 01.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida kujutab endast nimetatud diagnoos? Selle avaldumise sümptomid? Kuidas sellega toimida - mis on lubatud ja mis kindlasti vastunäidustatud?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on laienenud ja ajuvedelikuga täitunud närvijuure kestaga, mis võib põhjustada valu nt jalas. Nõu tuleb küsida uuringuga tutvunud ja läbivaatuse teostanud arstilt.

Dr. Ain Pajos