Verevarustus 02.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Probleemid algasid kevadel silmadega. Tekkisid hõljumid ja sähvatused.
Käisin silmaarsti juures, avastas klaaskeha hõljumid ja paremas silmas
võrkkesta õhemad kohad. Täna hommiku avastasin , et paremas silmas
esines korraks rohelised sähvatused.Aga paar päeva tagasi sai käidud
silmaarsti juures, kes vaatas ka silmapõhju ja ütles, et probleeme ei ole juurde
tulnud.Aeg-ajalt on ka pearinglused ja üleüldine väsimus.
Perearst kirjutas 0,25 Xanaxit aga see on vähe aidanud

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vastama peaks silmaarst.

Dr. Ain Pajos