kaela väsimus 14.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

8 okt.2007 oli operatsioon,kus tehti 4 ja 5 lüli prolapsia.Enne seda ja peale oppi väsib kael väga ära.tehti ka nov.uus MRT aga see ei näidanud kaela väsimusese põhjust.Tegelen aktiivselt spordiga ja viibisin 5 nädalat laagris.Veebruari 10dast käin jälle taastusravis.Märtsi algul lõi kaelale välja väike lümfisõlm,mis perearst ütles,et on mõõtmetes.Aga peale seda kael väsib väga ära ja ei jõua pead hoida.pähe löövad ka tihti valud.Praegu tarvitan Diclac 100mg nädal aega, aga kasu pole ikka veel.Sooviks väga abi.Olen 25 aastane.Traumasi pole olnud.
Lp,Katri

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas operatsioon tehti kaela - või nimmelülidel?, Kui kaelal, tuleks ühendust võtta opereerinud arstiga.

Dr. Ain Pajos