Kannad 30.11.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen mures mõlema jala kandadega, teevad valu, eriti hommikuti on raske tõusta ja kandadele toetada. Kui olen juba ennast vähe liigutanud, läheb kergemaks. Töötan ise ehitusel ja kui olen juba pool päeva töödanud hakkavad kannad jälle valutama, eriti kui istuma jään jalad rippu on raske jälle jalule saada, kui olen vähe käinud annab valu järele. Kas oskate öelda millest see tuleb v mis haigusega on tegemist ja kas on seda kerge välja ravida. Olen ise 32 a. Ootan teilt vastust. Tänan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ei ole närvivaluga. Võimalik on kõõluse otsa põletik labajala all seoses kroonilise ülekoormusega. Tuleks kanda sirge kontsaga jalatseid. Kui probleem ei leevendu, tuleks külastada ortopeedi.

Dr. Ain Pajos