jalad rasked ja väsinud 04.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mulle teevad jalad vaeva.Juba paar nädalat tunnen,et jalad on rasked ja väsinud ,magades tunnen kuis reied on justkui sipelgaid täis,ka jalasäärtes on raskus.Samuti on kandadega häda,hommikul peale ärkamist võtab tükk aega kui saan liikuma,nimelt kannad ja hüppeliigesed on väga valusad.
Millest on tingitud minu tervise probleem.Kas apeegi käsimüügist on saada ravimeid,millest võiks abi saada.Teid tänades 57 a.naine.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid võib olla mitu. Apteegis saab valuvaigisteid mis võivad valu leevendada. Minge külastama perearsti.

Dr. Ain Pajos