närvivalu 08.10.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere, mul on selline küsimus et kas see on normaalne kui aeg-ajalt näevipunktid valutavad? tavaliselt peopsast jooksevad närvivalujutid mööda kätt ülespoole, sageli on valu ka küünarnuki närvipunktis. korra isegi jalas. Väga ebameeldiv tunne on.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu on alati häireseisund. Ülaltoodud valusid võivad põhjustada probleemid liigestega, aga ka närvide kompressioon. Selguse toob visiit arsti juurde valu ajal.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591