disk 10.08.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere. 3 kuud olen olnud haiguslehel põhjus järgmine. algasid valud seljas kiirgusid paremasse reide. neuroloog tegi plokaadi, peale seda läks veel hullemaks.tehtud uuringud ct ja mrt ,mis mõlemad ühise vastusega diskiprolapsid 2 lüli vahel ,mis ei ulatu närvijuurteni.rohtudest olen tarvitanud:aroxia,olfen,sirdalud,dicloberl,milgamma süstid 5tk. ja võimlen nii palju ,kui jõuan. nüüd mõlemad jalad üles nimme piirini surisevad ja tuimad jalgades pidevad krambid sääremarjad nii valusad hommikuti ,et ei saa kõndima kuidagi. magan öösiti ainult mõned tunnid.neurokirurg ütles,et lõikust ei vaja pean tööle minema.küsiksin ka teilt mis arvate teie sellest?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Mina usun, et neurokirurg andis Teie seisundi kohta Teid igakülgselt uurides vastuse, mida tuleks Teie poolt aktsepteerida või kui Te sellega leppida ei taha, siis konsulteerida mõne teise neurokirurgia Tartus või Tallinnas.
Parimat soovides,
katrin kaarna