tundlikkuse häire 11.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

umbes 10 päeva tagasi tundsin,et vasak külg varvastest õlani on ühteaegu tuim,samas ülitundlik,ka on veidi tasakaaluga probleeme,samas vasak käsi on korras,aga parem käsi on nõrk.Umbes selline asi oli mul 2 aastat tagasi,siis asendusperearst soovitas rauatablette ja kõik sai korda,nimelt oli mul siis hemoglobiin korrast ära.nüüd oma perearst mõõtis,ütles et hemoglobiin on korras,minu meelest liiga korras,äkki nende aparaat valetab.Kas sellised sümptomid võivad olla tingitud ,et veri pole korras või on tegu närvikahjustusega?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalikke põhjuseid on mitu. Tuleks minna närviarsti vastuvõtule niipea kui võimalik.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591