Õhetus näos 08.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

viimastel aastatel on näos sageli õhetus. Nägu punetab ja on kõrvetav tunne nagu oleks päevitanud kuigi seda ei ole.Tihti kandub kõrvetav tunne ka põlvedesse ja vahest ka üle keha.peas on nagu visin.üldine enesetunne on ka siis üsna kehv. Allergiatestid on tehtud.Vererõhk korras.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas ka põhianalüüsid on korras? Põhjus võib olla närvisüsteemi labiilsuses.

Dr. Ain Pajos