näriv valu. 26.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Detsembrikuul eemaldati mul kaheksas hammas mis ei tahtnud tuimaks minna ja seetõttu tehti 6 süsti ja eemaldati valuliselt.
Nädal hiljem tekkisid valud lõualuu piires ja kehv enesetunne.Käisin uuesti arstil kõik oli korras.Valud hakkasid kaela.kõrva,kukklasse,turjale mis kiirgasid edasi õlga.Tehtud on pildid kaelast mis on korras aga valu on endiselt näriv.Enesetunne on halb.Valu ja hetkelised tugevad valu välgatused on tekkinud ka juba abaluude juurde.Saan ka mazaasi mis pole veel tulemusi andnud.Vasakust käest on ära kadunud jõud ja olemine on üldse nõrk.Millega on tegu ja kas peaksin eriarsti poole pöörduma?
Ettetänades Mati.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on probleemi põhjus ülemiste kaelalülide vahelt algava kuklanärvi ärritus, mis olles ühenduses kolmiknärviga võib anda laia skaala püsivaid näo-kaela-õlavalusid. Soovitan tulla konsultatsioonile.
tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos