valupisted südame piirkonnas 27.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 24 a. naisterahvas. Hädas olen juba pikemat aega südame piirkonda tekkivate valupistete, vauaistingutega. Kaebustele eelneval ajal oli palju pinget ja stressi eraelus. Tundub, et perearst südame kontrollimist vajalikuks ei pea, ilmselt arvab, et süda noorel inimesel korras, küllap närvivalu. Eraelus on küll nüüd rahulik periood, kuid valuaistingud ei taha kaduda.

Kui tulla näiteks Teie vastuvõtule, kuidas Te kindlaks teete, kas närvivalu või mitte. Ja missugused käsimüügi ravimid sobiksid närvivalu leevendamiseks?

Tänud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Piisab tavalisest läbivaatusest. Kasutada võib näiteks ibuprofeeni.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591