südamerütmi tunnetamine 28.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Õhtul voodisse heites ülemine kehaosa tervelt töötab nagu südame rütm.Võin vabalt pulssi lugeda, tunnen täpselt südame lööke.Eriti on tunda kurgus ja rindkere piirkonnas. Kas see võib olla ärevuse sümptom?Ootan teie vastust ja tänan ette.
Viive

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Südameläööke tunneb tavaliselt siis, kui on tõusnud ka vererõhk. Pöörduge perearsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos