vasaku kehapoole tuimenemine 21.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu mehel (41a)on vasak käsi krampi tõmbunud aastas mõned korrad juba nooruki east. Nüüd on süvenenudv asaku kehapoole tuimus, vasak pea pool, keha, käsi ja jalg, lisaks südames torked.
Tartus tehtud peast 2 korda uuringuid, lisaks dr.Õuna konsultatsioon, mis oli põhjalik ja põhjust ei selgunud. Tol korral keha poole tuimust ei olnud.
Eelmisel nädalal käis perearstil, tehti südamefilm - korras.
Aga olukord nagu halveneks. Tal hakkab ajuti paha, mis segab töö tegemist.

Millega võib tegu olla ja kuhu peaks veelkord pöörduma ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks küsida arstilt kes on haige ja uuringutega tutvunud, Nt. dr. Õunalt. Loomulikult võite tulla ka konsultatsioonile meie juurde võttes kaasa uuringute vastused ja oma mehe.

Dr. Ain Pajos