valud jalgades 08.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

pöhilised valud labajalgades peamiselt päka all.Viimasel ajalteeb erilist valu parema jala suure varba alune päkk .Olenkäinud perearsti juures kes saatis mind edasi Rakvere dr.Väljaotsa juurde,kes määras mulle sustid,kuid see aitas ainult paariks kuuks .Olen ise määrinud Olfen Roll-on-iga (dickofenac).see justkui leevendab valu,aga ikkagi on valus köndida.äkki oskate midagi soovitada.vastust ootama jäädes SILVI.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See ei ole närvivalu vaid tõenäoliselt tallaaluse kõõluse põletik. Abi oleks tallatugedest.