jalavalu puusa piirkonnas 07.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, paluksin Teie abi järgmises küsimuses:
Olen terve aasta kannatanud tugevat puusavalu, mis kiirgab nüüdseks ka mööda jalga allapoole. On tehtud korduvalt röntgenipilte puusast, olen andnud analüüse, olin aprillis nädal aega haiglas uuringutel, tehti ka ultraheli uuring. Kõik leiuta. Olen määrinud erinevate määretega, saanud elektriravi, vesiravi, tabletiravi (movalis, vioxx, bio-glükosamin). Kuid nüüd lon läinud juba nii hulluks, et istun oiates ööd läbi üleval, ükski valuvaigisti ei mõju. Valu on ainult paremas jalas. Alguses oli jalga puusast lihtsalt paremale pöörates valus liigutada, kuid nüüd valutab jalg lihtsalt pidevalt. Ei oska enam midagi peale hakata kuid viimasel kuul on valu muutunud töepoolest väljakannatamatuks. Ehk on tegu mingi närvivaluga või on siis küsimus sidemetes hoopis? Magdaleena Haiglas (aprillis) kontrollisid mind neuroloog, ortopeed, reumatoloog.
Helbe

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõige õigem oleks pöörduda viimase raviarsti poole Magdaleena Haiglas kes Teie haigust teab.

Dr. Ain Pajos