Tuhara närvi põletik ja põie häired 05.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Sümptomid põiega algasid umbes kuu tagasi. Ravisin apteegi ravimitega põirpõletikku. Umbes ndl tagasi hakkas valutama parem tuhar. Valu on üsna intensiivne. Kiirgab alaselga ja reie tagaossa. Kuhu selle probleemiga peaks pöörduma ja kas ma saaksin ise kuidagi olukorda leevendada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põiepõletik puusa ja jalavalu ei põhjusta. Võimalik et tegemist on nimmelülidevahelise diski nihkumisega - pigistab jalanärvi juurt. Selgitamiseks ja ravi määramiseks tuleb külastada neuroloogi. Tuleks vältida liigutusi ja asendeid mis provotseerivad jalavalu.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
tel. 6748591