Puusa valu 19.02.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

aasta tagasi rüüstasid looma ja jäin looma ja metall värava vahele viidi haiglasse tegid pilti arst ütles et selja disg on paigast ja se läheb vastu närvi enam ei saa õieti magada isegi pikali olles

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui esineb ka labajala ja sääre tuimus ja nõrkus, tuleks minna neuroloogi vastuvõtule. Valud võivad kesta kaua ja oluline on vältida tööd ja asendeid mis tekitavad jalavalu.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
tel. 6748591 kl. 14-16