Pea-kaela valu 22.05.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Dr.Pajos
Olen 32a.naine,minul hakkasid kuu aega tagasi suured pea ja kaela valud,eriti kukla piirkonnas.Ka kõndida oli imelik,nagu oleks tasakaaluhäire ja vasaku peapoole ning jala lõi tuimaks .Olin haiglas 6päeva ,tehti mitmeid uuringuid aga midagi "tõsist"ei leitud,süstiti diclofenaki ja saadeti koju.Diagnoosiks kirjutati healoomuline paroksüsmaalne peapööritus e vertii.Kodus ärkasin igal hommikul suure pea-kaela valuga,käisin ka 10 k.masas.Perearst saatis mind lõpuks psühhiaatri juurde kes arvas,et kogu see jama on hoopis depressioonist.
Arst kirjutas mulle AD remeron15,olen seda nüüd tarbinud 12päeva aga enesetunne suurt paremaks pole läinud.Ikka pea valu ja jalg on nõrk(tunne on nagu hakkaks ära halvatuma).Soovin väga ka Teie arvamust teada kas jääda AD lootma või peaks ikkagi veel mingi arsti juures käima?Mul on tõesti oma enesetunde pärast suur hirm,varem pole üldse haige olnud.
Tänan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Arvamuse saan öelda peale läbivaatust. Tulge vastuvõtule.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos