pinge 24.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Soovin nõu järgmise situatsiooni osas: juba pikemat aega olen tähele pannud, et igasugune pinge, stress ärritavad magu ja päris korralikult, mistõttu on see pidevalt haige. Olen küll magu ravinud mitmete medikamentidega kuid siiani asjata. Selge see, et maoravi ei anna tulemusi, kui haiguse põhjus peitub milleski muus, antud juhul närvides (pinge ja ärritused). Mida ma peaks sellises olukorras ette võtma? Kas on sellist ravi, mille tulemusena väheneks närvide mõju maopiirkonnale, vms?

Terv,

Paul

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Loomulikult tuleks ravida ka põhjust. Pöörduge neuroloogi või psühhiaatri vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos