pinge kaelas 08.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu mehel,ta on 40 aastane,on tugev pinge kaelas,kael valutab jubedalt ja nyyd hakanud hoidma ka viltu! Masaaz pole aidanud,tal ka palju pingeid ja veres korge kolestorool! Mida saaks teha voi votta voi kas teie juurde ta saata?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paluge perearstil teha rö pildid kaelalülidest ja helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos