lihaste valu 19.06.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 55 a. naine ja probleem on järgmine:
Peas on naha all punnid ja need on väga valusad,veel hullemat valu teevad aga lihase valu.Puudutada on valus ja oleks kogu aeg nagu põletus tunne naha all.Naha haigus ei ole, nahk on puhas. Kas see võib olla ka psühhiline probleem või neuroloogiline. Kui oleks võimalik palun vastake pikemalt,misTeie arvate?
Tänan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See ei ole neuroloogiline probleem. Tegu võib olla sidekoe või lihashaigusega.
Võiksite küsida nõu reumatoloogi käest.
Dr. Ain Pajos