pearinglus ja sellele järgnev valu mõlemas kasivar 24.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Lugupeetud dr. Pajos!
Olen mures oma abikaasa pärast. Juba mitmendat korda on olnud selline situatsioon: pea ringlus ja siis lööb valu mõlemasse käsivarde, nagu pitsitaks, umbes 5-10 minutit. Samas on tal olnud ka varem paar korda lühiajaline teadvusekadu, vaid mõni sekund. "Veri paks" ja 1999 aastal ühel jalal veenioperatsioon. Teadvusekadu oli enne operatsiooni, sellest aastast sellised valud ja pearinglus. Aspiriini võtab, on pidev doonor. Palun nõuannet! Tänan vastamast!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjusi pearinglusteks ja teadvusekaotusteks on mitu. Konkreetseid soovitusi eeltoodule tuginedes anda ei saa. Soovitan alustada visiidist neuroloogi juurde.

Dr. Ain Pajos