KAS ON TEGU NEUROLOOGILISE HAIGUSEGA? 03.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Põdesin külmetushaigust-köha,tugev nohu,väike palavik.Olin juba kolm päeva pea-aegu terve,ainult üsna tugev nohu oli veel.Siis tõusis uuesti palavik 37.8,hakkas valutama nagu viimane hammas aga see valu tõusis järjest kõrgemale.Nüüd valutab põsenukk ja põsk on paistes ,vahepeal lööb valu kõrva ka.Olen praeguseks ära võtnud 2 tbl.doxycyclini aga paremaks ei ole üldse läinud.
Ettetänades ootan Teie vastust!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ei ole.
Külastage perearsti
Dr. Ain Pajos