Kobarpeavalu? 13.07.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure siis selline, et viimased nädal aega on igal hommikul hakanud pea valutama, vasak pool on täiesti halvatud kohe- silm ja nina jooksevad vett. Õhtul pole häda midagi, nii kui hommik käes hakkab uuesti. Pole varem kunagi mingeid tervisehädasi olnud. Ei taha vaigisteid väga võtta kuna imetan neljakuust last. Mis võiksid siin olla need põhjused, mida peaksin uurima või on tegu millegi tõsisemaga.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla migreenilaadse hootise peavaluga, mis mõnel perioodil võib esineda üsna sageli. 1 tbl. paratsetamooli kohe peavalu algul võib aidata.

Dr. Ain Pajos
6748591

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

migreen

Tere, Sain juba Teie käest vastuse, aga soovin teada saada kas kõik migreeni alaliigid saavad olla üheaegselt st korraga?
Vastuse eest ette tänades.

Tunnen muret tuttava pärast- ta väidab ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Kõik kolm alaliiki võivad esineda ühel inimesel aga mitte korraga.

Dr. Ain Pajos
Neuroloog
6748591

Loe edasi

migreen

Tere,
Tunnen muret tuttava pärast- ta väidab et tal on diagnoositud üheaegselt auraga migreen, aurata migreen ja kobarpeavalud. Kas see on võimalik? st kas väide on tõene?
Ette tänades

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Need kõik on migreeni erinevad alaliigid.

Dr. Ain Pajos
Neuroloog
55578695

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: