Kas viirus või vajalik vererõhuarstimi vahetus 14.02.16 / Nakkushaigused

Külastaja küsib:

Tarvitan vererõhuravimit Prescanden.Rõhk on olnud umbes 135/85 keskmiselt.Liigutan ennast regulaarselt.Nädal tagasi hakkas pea ringi käima, tekkis nõrkusetunne, temperatuur 35,4-36, vererõhk 117/78- 120-90. Võtsin ühendust perearstiga, soovitas kasutada Omer Uno nimelist ravimit.Peale sõööki oli algul ka süda paha.Tänaseks süda paha ei ole, madal temperatuur, peapööritus ja veidi madal vererõhk alles.Küsiksin, kas on teada viirust, mis tekitab selliseid sümptomeid ?

Arst vastas:

Aino Rõõm

dr Aino Rõõm

Infektsioonhaiguste arst

Ida-Tallinna Keskhaigla

Tere!
Teie poolt kirjeldatud sümptomite alusel ei ole võimalik öelda, et põete viirushaigust. Pöörduge uuesti perearsti poole ja ta teeb esialgsed uuringud, jälgib vererõhku ja temperatuuri kõikumist jne ja suunab teid vajadusel spetsialisti juurde konsultatsioonile.
Parimat soovides
Aino Rõõm