rasedus ja päevad 02.04.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere 30ndal hakkasid päevad aga need päevad pole nagu tavalised päevad ...see kord on palju vähem verd täna kolmas päev ja ei ole eriti midagi..rinnad on valusad iiveldab aga test ei näita.midagi kas olen rase v mida see pull tähendab soov oleks last saada ....tavaliselt see aeg muidu on meeletu vere jooks aga see kord ei ole midagi

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tsükkel võib olla erinev, mida mõjutavad paljud erinevad tegurid. Kui te kahtlete raseduse suhtes, siis täpse vastuse annab HCG vereanalüüs, mida saate teha näiteks Synlabis. Kui väärtus jääb alla 5,0, siis kindlasti rasedusega tegemist ei ole. Kui see on kõrgem, siis on soovitav vereanalüüsi korrata näiteks nädala pärast, et olla kindel areneva raseduse suhtes.