Ärgates loik voodis 09.10.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul on olnud aastaid probleeme põiega, pissihäda tuleb väga järsku ja nii, et kohe on jalad ristis, väga kinni hoida ei jõua. Eile öösel ärkasin loigu pärast voodis, terve minu alune oli märg, suur loik voodis, tõusin püsti, et rätik sinna panna ja samal ajal kui rätikut panin, voolas mööda sääri suur kogus vedelikku alla. Pissihäda ei olnud, und ei näinud. Pissihaisu ei olnud siis ega ka järgmisel hommikul, kuid arvan, et see oli siiski piss. Miks selline asi või millest? Olen endiselt šokis ja väga mures.. ei tea mida arvata.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui teil on varasemalt esinenud põiega probleeme just pidamise suhtes, siis võis siiski tegemist olla tahtmatu lekkimisega.
Teil on soovitav pöörduda selle murega perearsti või uroloogi poole, kus vajadusel tehakse lisauuringud ja otsustatakse ravi suhtes. Seda muret saab leevendada erinevate tablettidega või nende kombinatsiooniga ( Betmiga, Solifenacin).