Klotrimasooli tabletid 07.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere ja head alanud aastat!

Ravin seenpõletikku nende tablettidega esmakordselt ja ei teadnud, et tablett nö välja sulab - hommikul oli voodis lausa loik. Ilmselt peaksin asetama tableti sügavamale või peaks kasutama nt tampooni ravimi nö väljavoolamise takistamiseks?

Aitäh.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Soovitan lükata tupetablett sügavamale ja kasutada ravi-päevadel pesukaitset, sest sellel perioodil osa tableti sisust eritub tupest.
K.Seemen