rasedusvastased vahendid 08.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Palun kas te võiksite öelda, kas mittesünnitanul ei oleks parem spiraal, kui beebipillide toimel esineb pärmseent ja pidevad põievaevused, mis tekitavad justkui tunde nagu oleks koguaeg WC-sse tarvis

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Igal juhul spiraal sünnitamata naisele ei sobi, pillid on igal juhul paremad. Kui need ei sobi,siis kasutage kondoomi.