Pillide pikendamine 01.07.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Mul said pillid otsa ja tahaks neid pikendada. Perearsti kaudu ei saanud pikendada

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teil on soovitav ühendust võtta assistendiga asutuses, kus teile pillid määrati. Seda saab teha telefoni või meili teel. Suvel võib olla keerulisem ühendust saada, kuna on puhkuste aeg. Pille saate pikendada ka ämmaemanda, noorte nõustamise kabineti kaudu.