Ära jäänud päevad. 15.03.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Selline mure. Eelmine kuu olid menstruatsioonid 13-17. Millal peaksid hakkama menstruatsioonid. 09.03 hakkasid aga ainuld määris. Määrimine kestis 13.03 ja peale selle pole midagi. Ainult väga vähe määrib sellist hele roosat värvi.
Jään vastust ootama.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui teil viimane menstruatsioon algas 13.02., siis järgmine menstruatsioon peaks algama 10.-14.03. vahel. Teil võib praegu määrimine olla seotud algavate päevadega. Kui järgneva nädala jooksul tavapärast menstruatsiooni ei alga, siis on soovitav teha rasedustest. Kui see on negatiivne, siis on tegemist tsüklihäirega. Kui päevi ei alga 1-2 kuu jooksul või sellised tsüklihäired korduvad, siis on soovitav minna naistearsti juurde kontrolli.