Tundlikus 14.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Ma ei talu viimasel ajal mehe puudutusi. Oleme natuke vähem kui aasta koos elanud ja seks on olnud meie mõlema jaoks väga olulisel kohal. Ja lihtsalt nagu nipsust ma ei talu kui ta mind rindadest puudutab ( intiimsematest piirkondadest rääkimatagi ) ma ei suuda enam paljalt tema kõrval magada ka. Lihtsalt kallistamist ma naudin ja kaisus olemine riietega on nagu parim. Aga ma ei saa aru miks ma ei talu tema puudutusi ja tänu sellele ei jõua me ka seksini.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Antud probleemi lahendamiseks soovitan pöörduda kas seksoloogi või paariterapeudi poole. Vaid nii jõuab põhjusele jälile ja tänu sellele ka probleemi lahenduseni.
Head soovides,
dr.Katrin Seidelberg