Eelnev küsimus 24.01.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Võtsin viimast korda laupäeval tableti. Kas nüüd on rasestusvastane toime taas olemas?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kahjuks ei ole te täpsustanud oma viimast menstruatsiooni ehk plaastrivaba nädala aega. Kui antibiootikume võtsite esimese plaastri ajal, siis on soovitav selles tsüklis veel nädal kondoomi kasutada. Kui põletiku ravikuur oli teise või kolmanda plaastri ajal, siis ei pea peale kuuri lõppemist enam kondoomi kasutama.