Naiste haigused 21.12.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Palun selgitage lihtsõnaliselt, et mis tähendab, kui tsütoloogiline leid ei vasta menopausile. Aitäh.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 72-aastane

Kahjuks on andmeid liialt vähe, et otsuseid teha. Aga kui mingi leid ei vasta eale, siis tuleb teha lisauuringuid probleemi täpsustamiseks. Sagedamini esineb nn noori rakke, mis võivad viidata ka pahaloomulisusele.
Kindlasti on vajalik teha uuringuid. Kui soovite isikustatud vastust, siis tuleb 20€ üle kanda meie asutusele, seejärel saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, vaatan vastuse kirjelduse üle ja täpsustan. Olulised on kaebused: veritsus on günekoloogias alarmeeriv olukord.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistrattuur.ee 24/7