Rohud ja rasedus 27.11.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Olen hetkel 6+5nädalat rase ja meeletu hamba valu tõttu olen võtnud mitu päeva ibumentiini ja paratsetamooli korraga samal ajal ( ainuke mis valu vähendab). Kui suurt ohtu olen tekitanud lootele?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Muretsemiseks pole põhjust, tehtud ravi lootele kahjulikku mõju ei avalda. Valuvaigistina raseduse ajal valige edspidi alati paracetamol.
dr.Katrin Seidelberg