Pillide alustamine päevade 4ndast päevast või peale päevi 20.11.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen varem juba pie võtnud, kuid nüüd jääks 9 pausi päeva juba, ei saanud õigel ajal kätte
Reedel hakkasid päevad ja ja sooviksin esmasp uuesti võtma hakata kuna ei saa enne retspti.
Kas kaitse kaob kui ei alusta menstruatsiooni esimesest päevast või kui alustan 4ndast päevast (vb juba saab ka läbi siis, ei tea) siis kunasest kaitse uuesti toimima hakkab. Kuna ei tahaks asjaolude kokkusattumisel kindlasti järgmiste päevadeni oodata, et alles siis võtma hakata, siis sooviksin teiepoolset soovitust kuidas saaks kohese või kõige kiirema variandiga kaitse, eelistavalt siis pillidega

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

vt.