Päevade väline veritsus 18.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen haige (köha, kurguvalu ja nohu) ja nüüd hakkas veritsus, kuigi päevadeni veel kaks nädalat. Kasutan pille juba aastaid ja olen võtnud korrapäraselt. Kuna naistearstide hetkel ei saa, siis oskate ehk teie öelda millest võib olla. Kõhuvalu pole. Veritsus on väike, määrib nagu algaksid päevad. Poolteist aastat tagasi tehtud konisatsioon, olid kolmanda astme muutused. Peale seda analüüsid korras olnud. Naistearstide käisin eelmise aasta märtsis ja uuesti pidin minema nüüd järgmine kuu. Varasemalt päevadevälist veritsust pole olnud.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pillide foonil vähene määrimine võib olla seotud teie viirusinfektsiooni ja kasutavate ravimitega. See ei ole ohtlik. Jätkake pillide võtmist regulaarselt ja järgige skeemi. Kui paranete, enam ravimeid ei kasuta, kuid samasugune vahemäärimine kordub ka järgmisel kuul, siis on soovitav pille vahetada.