Päevade kestvus 08.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on tavaliselt päevade kestvus 3-4 päeva. Nüüd aga on protsess juba 7 päeva kestnud. MIllest võib see olla tingitud. Rasestumisvastaseid tablette ei söönud vahepeal. Nüüd alustasin uuesti. Kas see võib olla sellest tingitud või võib olla põhjusi palju.
Tänan. Olen 24 aastane.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kui alustasite pillide võtmisega, siis on veritsus tingitudki pillidest ja võib kesta pikemat aega, isegi kogu esimese pillidega tsükli jooksul. Selline veritsus kaob iseenesest.
K.Seemen