Peale emaka eemaldamist valud 11.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Augustis 2021 eemaldati emakas ja emakakael. Kaks kuud peale opi tekkis peale vahekorda veritsus ja alakõhus valud, kõht paisus nagu oleks gaase täis. Tookord ei leitud valude põhjust.
Valud läksid peale igat vahetada hullemaks. Novembri alguses tehti uus op, leiti haavja liited.
Nüüd veebruari alguses on jälle kõik samamoodi, peale vahekorda valud ja kõht punnis, gaase täis.
Arstile aega kinni pandud. Millest see võib olla?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, arvaksin et pigem on probleem soolestikus, .Pöörduge perearstile kes korraldab soolte uuringu. DRKadastik