Aurud lootele 06.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,olen 32 a ja 22 nädalat rase,elukaaslane värvis kapi üle,ja toas aurud üleval,tuulutasin küll yuba aga kui õuest tuppa tulla siis tunda ikka haisu.Kui rasedust juba 22 ndl ja teine trimester,kui suur on võimalis et aurud võivad lootele halvasti mõjuda ?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tänapäeval kasutusel olevad värvid, mida kasutatakse kodustes tingimustes ei ole suure tõenäosusega lootele ohtlikud. Lootel on kõik organid olemas ja kogu keha on kasvamise-arenemise järgus. Platsenta on formeerunud ja kaitseb loodet suures osas. Õhutage tuba ja viibige võimalusel palju värskes õhus.